Začenja se Nacionalna raziskava o izkušnjah pacientov v bolnišničnih zdravstvenih dejavnostih PREMs

Od 8. aprila do 1. junija letos bo v bolnišnici potekala 5. Nacionalna raziskava o izkušnjah pacientov z zdravljenjem. Izvaja jo Nacionalni inštitut za javno zdravje. Namen raziskave je dobiti vpogled v izkušnje z zdravstvenimi obravnavami neposredno s strani pacientov. zdravstvenim izvajalcem in osebju bo namreč tako omogočen vpogled v svoje delo skozi oči pacienta, kar bo prispevalo k prepoznavanju dobrih praks in priložnosti za izboljšanje kakovosti zdravstvene oskrbe. Zato, spoštovani pacienti, izpolnite vprašalnik in podajte svoje mnenje.